Çeşitli sektörlerde faaliyetlerde bulunan, gerek alışkanlıkların gerekse ticari hayatın dijital evrim geçirdiği günümüzde, insana hizmet noktasından yola çıkarak, ihtiyaçlarının  ve zevklerinin karşılanmasındaki problemleri minimize etmeyi kendine ilke edinmiş bir anlayışla, geçmişten aldığı deneyim ile,  sürekli yeniliğin ve yeninin peşinde koşan, farklı disiplinleri bir araya getirerek, güçlendirilmiş bu çeşitliliği, yine insanın mutluluğuna odaklandırarak, yerel ve küresel alanda e-ticaret ortamında değer önerileri sunmak için Bibizon.com ailesi olarak yola çıkmıştır.

    Yüzde yüz Türk sermayesiyle kurulan Bibizon.com’un, mükemmelliğe giden uzun yolda atmış olduğu basit bir adım,  gerek müşteri, tedarikçi ve gerekse hizmet sağlayıcılarımızın desteğiyle dalga dalga büyüyecektir.

    Bibizon.com, tüketici ve kullanıcılarının, ihtiyaç duyulan en uygun, avantajlı, ve çok çeşitli  ürün ve hizmet alışverişlerini keyifli, kolay  ve güvenilir bir ortamda yapmalarını, kullanıcı, tüketici ve müşterilerinin hukukuna azami ölçüde özen göstermeyi önemser.

    Bibizon.com “siz varsanız biz varız” anlayışıyla, siz değerli kullanıcılarımızdan öğrendiklerini, büyük bir titizlikle uygulamaya geçirerek, kullanıcılarımızın memnuniyetini esas almıştır.  

    Bibizon.com üzerinden deneyimlediğiniz her e-ticaret, e-alışveriş, onun yerel ve küresel alanda güçlü bir oyuncu olmasına destek olacak ve ülkemizin ekonomisine direkt ve dolaylı olarak katkıda bulunacaktır.

                         

                                                  Bibizon.com

www.bibizon.com T.C. Ticaret Bakanlığı  ETBİS'de (Elektronik Ticaret Bilgi Sisteminde) kaydı doğrulanmış bir sitedir.

(https://www.bibizon.com)

ETBİS Site Kayıt Numaramız:2274502000803858E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?